X-Men: Apokalypsa má nový český trailer a foto

Ještě než se v květnu dočkáme dalšího pokračování x-menovské trilogie, je tu nový trailer na X-Men: Apokalypsa. Tentokrát s českým dabingem.

Konec světa je nevyhnutelný. Proto se o záchranu světa musí postarat staří známí X-Meni. Ti ovšem netuší, co je zač tajemný Apocalypse (Oscar Isaac). A opět v režii Bryana Singera.

Z traileru je cítit blockbusterový nádech. Tradičně plný výbuchů, střetů eg a přehlídek zástupů hodných a zlých mutantů. Ti se představují i na obálkách amerického časopisu Empire.

This slideshow requires JavaScript.

Celý nový trailer mě moc nenadchl. Rozhodně se do kina vydám, ale doufám, že mě celý film posadí pořádně do sedačky. Z tohohle traileru o tom začínám pochybovat… Co vy?

Oficiální text distributora: Po úspěšném celosvětovém hitu X-Men: Budoucí minulost se režisér Bryan Singer vrací se snímkem X-Men: Apokalypsa. Od počátku civilizace byl uctíván jako bůh. Apocalypse, první a nejsilnější z mutantů marvelovského světa X-Menů načerpal sílu ostatních mutantů a stal se tak nesmrtelným a neporazitelným. Probudil se po tisíci letech a je rozčarovaný ze světa, který nachází. Rekrutuje tým mutantů včetně zklamaného Magneta (Michael Fassbender) s cílem očistit lidstvo a nastolit nový světový řád, kterému chce vládnout. Osud Země tak visí na vlásku. Raven (Jennifer Lawrencová) s pomocí profesora X (James McAvoy) stane v čele týmu mladých X-Menů, aby společně zastavili svého největšího nepřítele a zachránili lidstvo před úplným zánikem.

Premiéra v českých kinech je naplánována na 19. května 2016. Samozřejmě i ve 3D.

x-men-banner-vse-o-filmu

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..