Wonder Woman vydělala 400 mil. dolarů v Americe, celosvětově už 800 milionů

Komiksová Wonder Woman ze stáje DC právě v těchto dnech překonává hranici 400 milionů dolarů na tržbách v Americe. Kdo by to byl řekl?

Úspěch filmu, který se do kin dostal na začátku června, režisérky Patty Jenkins, je potěšující zpráva pro nejednoho fanouška filmů DCEU. Už při prémiovém víkendu bylo jasné, že si Wonder Woman povede víc než dobře. Za první víkend vydělala 100 mil. dolarů. A už na konci června film vydělal přes 300 mil. dolarů.

A hned po desátém týdnu promítání má snímek o neohrožené Amazonce na svém kontě 400 mil. dolarů, na celosvětových tržbách to dělá neuvěřitelných 800 milionů. V domácích tržbách si vede i nejlépe ze všech filmů DCEU. Je tedy na prvním místě a za ní se řadí Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (330 mil. dolarů), Suicide Squad (325 mil. dolarů) a Muž z oceli (291 mil. dolarů). Celosvětově má ze své stáje před sebou jen Batmana v Supermana, který se vyšplhal na částku 873,3 mil. dolarů.

Po všech úspěších, kdy i producenti uvažují o rozsáhlé kampani před nominacemi na Oscary, není divu, že druhé pokračování Wonder Woman do kin dorazí už 13. prosince 2019.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

2 komentářů

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..