Venom a Lady Gaga vedou v tržbách, je z toho rekordní říjen

Studio Sony může zůstat v poklidu. Jeho podzimní novinka, komiksovka Venom, startuje při premiérovém víkendu s tržbou 80 milionů dolarů. Nepřekvapivě se daří i Lady Gaga s filmem Zrodila se hvězda.

První místo okupující novinka Venom je sedmým nejlepším domácím víkendovým startem studia Sony. Komiksovka s Tomem Hardym se řadí za filmy Spider-Man 3 ($151.1M), Spider-Man: Homecoming ($117M), Spider-Man ($114.8M), The Amazing Spider-Man 2 ($91.6M), Skyfall ($88.3M) a Spider-Man 2 ($88.1M).

Budget filmu činil 100 milionů, takže nemusí u Soňáků panovat obavy, že by se snad nezaplatil. Ze světa zatím doteklo nějakých 125 milionů, tudíž celosvětově má Venom už vyděláno 205,2 mil. dolarů. Je čas mluvit o druhém dílu?

Na dvojce s tržbou 41,25  milionů startuje romantika Zrodila se hvězdaLady Gaga a Bradleyem Cooperem. Pro studio Warner Bros. je to druhý nejlepší říjnový otvírák! Hned po filmu Gravitace, který startoval v roce 2013 s tržbou 55,7 mil. dolarů.

Je to fenomenální úspěch, v porovnání s jinými hudebními filmy, např. Mamma Mia 2, jakožto zavedená značka, startovala letos v červenci s tržbou necelých 39,5 milionů. Film má nadprůměrné pozitivní hodnocení napříč filmovými servery, je jisté, že se tržby budou navyšovat ještě velmi dlouho. Stejně tak se už povídá o téhle písničkové pecce, jako o možném oscarovém favoritovi.

Veškeré tržby z tohoto víkendu, které činí přes 172 milionů dolarů, znamenají nejúspěšnější říjnový víkend v kinech  za celou dobu.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Tagy:,

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..