Velký přehled: 20 superhrdinských filmů (2. část, rok 2019 – 2020)

Druhá část plná superhrdinských filmů, které se do kin chystají v letech 2019 – 2020 je tady. Podívejte se na dalších 12 očekávaných komiksovek!

Tady najdete první část komiksovek, které se do českých kin dostanou v rozmezí let 2018 – 2019.

Únor 2019

Gambit

USA premiéra: 14. 2. 2019
Režie: Gore Verbinski
Hrají: Channing Tatum, Lizzy Caplan

Produkce filmu byla spuštěna už v roce 2015, přes původní režiséry Rupert Wyatt nebo Doug Liman se Gambit dostal do rukou Gorea Verbinskiho (Piráti z Karibiku, Rango, Osamělý jezdec). Scénář upravuje Joshua Zetumer (Robocop).

Květen 2019

Avengers: Infinity War – Part II

Česká premiéra: 2. 5. 2019
Režie: Anthony Russo, Joe Russo

Zatímco první Infinity War přijde do kin už 3. května 2018, na její druhé pokračování se můžeme těšit v květnu 2019. Jak už víme, půjde o dva samostatné filmy, které rozhodně nebudou rozděleny napůl (tak, jak to bývalo zvykem např. u série Pán prstenů). Taky víme, že natáčení spolkne neuvěřitelných 500 milionů dolarů! Jedno je tedy jisté, Marvel si dá skutečně záležit, aby čtvrtá fáze MCU stála za to! Potvrzeni jsou Captain America (Chris Evans), Iron Man (Robert Downey Jr.), Thor (Chris Hemsworth), The Hulk (Mark Ruffalo), Black Widow (Scarlett Johansson), Hawkeye (Jeremy Renner), The Vision (Paul Bettany), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), Nick Fury (Samuel L. Jackson), Thanos (Josh Brolin).

Přizvaní jsou i Strážci Galaxie: Star-Lord (Chris Pratt), Groot (Vin Diesel), Rocket (Bradley Cooper), Nebula (Karen Gillan), Drax (Dave Bautista), Gamora (Zoe Saldana) nebo Mantis (Pom Klementieff).

Nebude chybět ani Spider-Man (Tom Holland), Doctor Strange (Benedict Cumberbatch), Black Panther (Chadwick Boseman), Captain Marvel (Brie Larson), Winter Soldier/Bucky (Sebastian Stan) nebo Ant-Man (Paul Rudd). A jmen bude ještě daleko víc a víc… Těšíte se?

Červen 2019

Untitled Fox/Marvel film

Česká premiéra: 6. 6. 2019

Společnost 20th Century Fox oznámila několik termínů pro premiéru Marvel filmů, zatím ale není jasné, o jaké se bude jednat. Může jít o Deadpool 3, X-Force, New Mutants 2, Fantastickou čtyřku anebo nové X-Men. Ve hře je i spin-off pro Doctor Doom.

Červenec 2019

Spider-Man: Homecoming 2

Česká premiéra: 4. 7. 2019
Režie: Jon Watts
Hrají: Tom Holland

První Spider-Man: Homecoming vydělal celosvětově přes 880 milionů dolarů, což je víc než solidné. Parádní hit neustále restartovaného pavoučího muže slibuje studiu Marvel a Sony už teď úspěch druhého dílu. Vrací se opět režisér Jon Watts a scenáristé Chris McKenna a Erik Sommers. No a samozřejmě skvělý Tom Holland jako pavoučí muž.

Listopad 2019

Untitled DC Film

Česká premiéra: 1. 11. 2019
Režie: Matt Reeves
Hrají: Ben Affleck

K tomuto datu se měl na plátna kin vrátit nový BatmanBenem Affleckem. Původně se měl Affleck postarat i o režii, ale následně odstoupil z režisérské židle a nahradil ho Matt Reeves (Válka o planetu opic). A teď, po zklamání z Justice League, to vypadá, že odstoupí Affleck i z role Batmana…

Untitled Fox/Marvel film

Česká premiéra: 22. 11. 2019

Společnost 20th Century Fox oznámila několik termínů pro premiéru Marvel filmů, zatím ale není jasné, o jaké se bude jednat. Může jít o Deadpool 3X-ForceNew Mutants 2Fantastickou čtyřku anebo nové X-Men.

Prosinec 2019

Wonder Woman 2

Česká premiéra: 12. 12. 2019
Režie: Patty Jenkins
Hrají: Gal Gadot

O pokračování se zatím moc neví, i když pár možností by tu bylo, každopádně Wonder Woman se stala nejúspěšnějším filmem celého DCEU, proto je do pokračování vkládána velká naděje. Proto je dobře, že se vrací i režisérka jedničky Patty Jenkins, která už pracuje na scénáři s Geoffem Johnsem.

Únor 2020

Untitled DC Film

Česká premiéra: 14. 2. 2020

Valentýnské datum v roce 2020 zřejmě pro jeden z těchto filmů: The Flash, Batgirl, Suicide Squad 2, Green Lantern Corps. nebo Justice League Dark.

Březen 2020

Untitled Fox/Marvel film

Česká premiéra: 13. 3. 2020

Společnost 20th Century Fox oznámila několik termínů pro premiéru Marvel filmů, zatím ale není jasné, o jaké se bude jednat. Může jít o Deadpool 3X-ForceNew Mutants 2Fantastickou čtyřku anebo nové X-Men.

Duben 2020

Cyborg

Česká premiéra: 2. 4. 2020
Hrají: Ray Fisher

Victor Stone aka Cyborg je technopat, to znamená, že může ovládat veškerou elektroniku v dosahu. Nemusí spát, neustále je připojený k internetu a dvacet čtyři hodin denně jen nasává data. Neustále musí bojovat s tím, aby technologii nepodlehl a zůstal člověkem.

Květen 2020

Untitled Marvel Movie

Česká premiéra: 1. 5. 2020

Květnové datum může být rezervováno pro pokračování Doktora Strange, spin off Black Widow nebo, a to je nejmožnější, třetí pokračování Strážců Galaxie.

Červen 2020

Untitled DC Film

Česká premiéra: 5. 6. 2020

Červnová premiéra v roce 2020 bude zřejmě rezervována pro jeden z těchto filmů: The FlashBatgirlSuicide Squad 2Green Lantern Corps. nebo Justice League Dark.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..