Tenet: První trailer na Nolanovu novinku (CZ titulky)

Christopher Nolan je zpátky! Dokáže svým dalším filmem všem vyrazit opět dech? Podívejte se na první trailer filmu Tenet.

Nolanův nový film studio Warner Bros. označuje jako masivní akční velkofilm. Sám režisér o něm říká, že je to jeho nejambicioznější snímek. A podle traileru to rozhodně sedí. Napínavé a velkolepé záběry. Syntetická naléhavá hudba a varovné dialogy o možné třetí světové válce… Co víc si od nového filmu režiséra a scenáristy Christophera Nolana přát? Přesvědčete se sami v traileru s českými titulky.

První trailer s českými titulky

Jedenáctý celovečerní film (posledním byl Dunkerk) s českým názvem Princip bude, tak jak jsme zvyklí, trefa do černého! Sice o ději, jak jsme u Nolana taktéž zvyklí, nevíme skoro nic, ale můžeme říct, že půjde o špionážní akční snímek, kde se bude hodně hýbat s časem a na řadu přijde i posmrtný život. V hlavních a vedlejších rolích se objeví Robert PattinsonJohn David WashingtonHimesh PatelMichael CaineKenneth BranaghAaron Taylor-Johnson Clémence Poésy.

Film se natáčel v sedmi různých zemí světa (Estonsko, Itálie, Norsko, Dánsko, Indie, Velká Británie a USA) a stal se nejdražším původním Nolanovým snímkem, jeho rozpočet se vyšplhal na 225 milionů dolarů. Dá se předpokládat, že takové peníze budou na filmu vidět a užijeme si neskutečnou dávku pořádné filmařiny. Navíc opět i v kinech IMAX.

První poster

(kliknutím zvětšíte)

Česká premiéra je naplánována na 16. července 2020. Takže se máme už teď na co těšit.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..