Star Wars: Síla se probouzí: Vše, co je nového (video z natáčení, nové postavy a nové fotky)

Režisér sedmého pokračování Hvězdných válek, J. J. Abrams, přivezl na Comic Con 2015 hned několik novinek, mj. velmi působivé video se záběry z natáčení.

I když se mnozí zřejmě těšili na nový trailer (ten se objeví podle režiséra na podzim), tak i přesto je video se záběry z natáčení víc než dostačující a skvěle napíná nejednoho fandu Star Wars. Přesvědčete se sami.

Z videa vyplývá, že se v sedmém pokračování veleúspěšné vesmírné ságy objeví i herec Simon Pegg, i když bude zřejmě hrát postavu, které svůj obličej jen tak na filmové plátno nepustí…

star-wars-7-10

Režisér J. J. Abrams dále prozradil, že film je již sestříhán a rozhodně nebude přeplněn CGI efekty. Na prezentaci filmu nechyběli ani postavy představující světlou stranu síly: Oscar Isaac, John Boyega nebo Daisy Ridley. Později na řadu přišla i temná strana: Adam Driver, Domhnall Gleeson nebo Gwendoline Christie. Na závěr na pódium přišel i Harrison Ford, který získal velký potlesk od přítomných diváků. Ford se objevil poprvé na veřejnosti od havárie letadla, která se stala na začátku roku.

This slideshow requires JavaScript.

Celý hodinový záznam z prezentace týmu Star Wars na Comic Conu 2015
zdroj: collider.com, hypable.com

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..