Star Wars: Poslední z Jediů v opulentním plnohodnotném traileru (CZ titulky a dabing)

Skoro půl roku jsme čekali po vypuštění prvního teaseru na plnohodnotný trailer ke Star Wars 8. Ten byl konečně zveřejněn dnes v noci, napne vaše očekávání opět na maximum?

Velkolepost a intenzivnost se novému traileru rozhodně upřít nedá a servíruje přesně to, co my fanoušci chceme. Pro mnohé nejočekávanější film tohoto roku se překvapivě představuje v mnohem temnějším a vyzrálejším hávu než se z prvního teaseru mohlo zdát. Nové Star Wars pod taktovkou Riana Johnsona zkrátka už z traileru evokují inspiraci epizodou 5 Impérium vrací úder a to v tom nejlepším slova smyslu. Jedná se o špičkovou trailerovou práci, protože trailer nic důležitého neprozrazuje a zároveň servíruje spoustu dech beroucích scén s dokonalými triky a atmosférickými voice-overy.

CZ titulky

CZ dabing

Vrací se valná část starých známých. Opět nejvíce prostoru dostává postava Rey (Daisy Ridley), která svým tréninkem a silou zneklidňuje Luca Skywalkera (Mark Hamill). Dostane se rovněž na Kylo Rena (Adam Driver) většinu času bez masky a záběru na postavu Lei coby poslední role zesnulé Carrie Fisher. Největší radost jsem měl z akční scény s Finnem (John Boyega) a Kapitánem Phasmou (Gwendoline Christie), která je pro mě highlightem plnohodnotného traileru a dává tušit důležité dějové lince. Na pár chvil se rovněž objeví tajemný záporák Snoke (Andy Serkis), Poe Dameron (Oscar Isaac) či Chewbacca (Peter Mayhew).

Osmá epizoda Star Wars zamíří do kin 14.12. Lístky si můžete koupit s předstihem již nyní díky zahájení předprodeje v kinech Cinema City i Cinestar. A jak se nový trailer líbil vám?

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..