Star Trek: Do neznáma – nový trailer a videoklip s Rihannou

Zpěvačka Rihanna nezahálí. Mimo koncertování a vydávání nového alba se znovu pustila i do filmu. Po Bitevní lodi je to sci-fi Star Trek: Do neznáma.

Úplně nový a zřejmě finální trailer, před americkou premiérou filmu, která se koná 22. července, doputoval i do Česka. Trailer doprovodila titulní píseň s názvem Sledgehammer od zpěvačky Rihanny. Na její videoklip k písni se může podívat níže.

Oficiální titulní píseň má série Star Trek úplně poprvé ve své padesátileté historii. Autorem celého soundtracku je opět Michael Giacchino, který složil hudbu pro předchozí dva celovečerní Star Trek filmy z roku 2009 a 2013.

Song Sledgehammer (Kladivo) bude oficiální součástí soundtracku.

star-trek-do-neznama-poster-01star-trek-do-neznama-poster-02Pokračování slavné sci-fi série uvidíte v kinech v létě 2016. Posádka hvězdné lodi U.S.S. Enterprise zkoumá nejvzdálenější kouty a nezmapovaná místa vesmíru. A zde se setkávají s novým, záhadným nepřítelem, který je i celou Federaci vystaví těžké zkoušce. (text oficiálního distributora filmu CinemArt)

 

P.S. Můžeme jen doufat, že Star Trek s Rihannou bude mít větší komerční úspěch než měla Bitevní loď, ve které si Rihanna zahrála. Uvidíme 18. srpna v českých kinech.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..