Ready Player One: Steven Spielberg točí nový sci-fi film

Režisér Steven Spielberg se pustil do natáčení nového filmu, který ponese název Ready Player One. Nedávno byla zveřejněna první oficiální fotografie k filmu.

Film Ready Player One vzniká jako adaptace první knihy spisovatele Ernesta Clinea a bude vyprávět o složitosti světa v blízké budoucnosti, ve které spousta lidí utíká převážně do virtuálního světa.

V hlavní roli postavy Wada Wattse se představí Tye Sheridan. Po jeho boku se objeví Olivia Cooke jako Art3mis a jako padouch se objeví Ben Mendelshon.

Podívejte se na první oficiální foto k filmu, na kterém je vidět úkryt hlavního představitele Wada, ve kterém uchovává nejcennější věci z dob minulých.

Oficiální synopse knihy

Svět v roce 2045 se ocitá v hluboké krizi – jedinou záchranou před bezútěšnou skutečností se pro miliony lidí stalo OASIS, bezplatná onlineová videohra přístupná prakticky každému – každý si zde může vytvořit novou identitu a vést virtuální život, často na hony vzdálený tomu opravdovému: studovat, cestovat, mít přátele, zamilovat se… A nalézt velikonoční vejce, poklad, který tam někde před svou smrtí zanechal James Halliday, výstřední tvůrce OASIS, společně s miliardovým dědictvím.

Léta se o nalezení tří klíčů ke třem branám, jež vedou k pokladu, marně pokoušejí miliony Hallidayových obdivovatelů. Léta se to nedaří ani Wadu Wattsovi, který má těsně před maturitou, přežívá u tety v karavanu a honba za pokladem se stala jediným smyslem jeho existence. Avšak poté co se mu podaří rozluštit první nápovědu, nabere jeho život divoké obrátky… (databazeknih.cz)

Česká premiéra filmu je naplánována na 29. března 2018.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Tagy:,

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..