První trailer: Nolanův válečný Dunkerk plný emocí

Válečné drama vynikajícího filmaře Christophera Nolana Dunkerk představuje svůj první plnohodnotný trailer. Podívejte se.

Příběh filmu Dunkerk vychází z událostí evakuace Němci obklíčených 400 tisíc francouzských, britských a belgických vojáků z pláží severofrancouzského Dunkerku na jaře 1940.

Filmový bůh, tak jak mohou režiséra Christophera Nolana bez váhání přezdívat fandové jeho filmů Temný rytíř, Počátek nebo Interstellar, nám připravuje na léto opět solidní nervy drásající podívanou. Jak jinak prozrazuje právě první zveřejněný trailer.

V Dunkerku se objeví velká herecká jména, včetně Toma Hardyho (Šílený Max: Zběsilá cestaREVENANT Zmrtvýchvstání, Počátek), Cillian Murphy (Anthropoid), Kennetha Branagha (Piráti na vlnách, Valkýra, Harry Potter a Tajemná komnata) nebo Marka Rylance (Most špiónů). Mluví se i o ne příliš profláknutých jménech, jako je Fionn Whitehead nebo Jack Lowden.

Kameru bude mít na starosti Hoyte van Hoytema (Spectre, Interstellar, Jeden musí z kola ven) a hudbu již tradičně skládá Hans Zimmer (Muž z oceli, Rango, BvS: Úsvit spravedlnosti).

Česká premiéra filmu je naplánována na 20. července 2017.

Dunkerk
(Dunkirk)
Nizozemsko / Velká Británie / Francie / USA, 2017

Režie: Christopher Nolan
Scénář: Christopher Nolan
Kamera: Hoyte Van Hoytema
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylance, Kenneth Branagh, Aneurin Barnard, Harry Styles, Jack Lowden, Fionn Whitehead
Producenti: Christopher Nolan, Emma Thomas
Střih: Lee Smith
Scénografie: Nathan Crowley

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..