Premiéra klipu: Tomáš Klus – Když si tě dívko (z pohádky Tři bratři)

Pohádka Tři bratři od Jana Svěráka míří do kin. Ještě než ji v srpnu budete moc vidět, můžete si zatím pustit videoklip písně Když si tě dívko s Tomášem Klusem, o sbory se postarali Vojtěch Dyk, Ivana Chýlková a Zdeněk Svěrák.

Tři bratři (Vojtěch DykTomáš KlusZdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství.

Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska…

tri-bratri-pohadka

Filmová pohádka Tři bratři  nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

Režie se ujal Jan Svěrák, který již dlouho hledal vhodný pohádkový námět, na kterém by mohl spolupracovat se svým otcem. Nabídku podílet se na filmu jednoho z nejúspěšnějších českých režisérů posledních let přijali Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Ivana Chýlková, Bolek Polívka a mnoho dalších skvělých herců., více v přiloženém distribučním listu.

V kinech pohádku uvede od 14.8.2014 distributor BIOSCOP.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Tagy:,
1 komentář

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..