Poslechněte si titulní píseň z nové disneyovky Kráska a zvíře

Zpěvačka Ariana Grande a zpěvák a skladatel John Legend nazpívali titulní píseň nové disneyovky Kráska a zvíře. Poslechněte si ji.

Už v březnu se do českých kin dostane remake známé hudební animované pohádky studia Disney. Režie se ujal Bill Condon, který natočil i muzikál Dreamgirls. Hudba Alana Menkena z původní pohádky z roku 1991 zazní i v nové filmové verzi. Poslechněte si titulní píseň z filmu, kterou nazpívali zpěváci Ariana Grande a John Legend.

Jak se vám líbí? Za mě trošku slabý odfláknutý průměr. Ale novou píseň k filmu s názvem How Does A Moment Last Forever by měla připravovat zpěvačka Celine Dion, která v devadesátých letech titulní píseň Beauty and the Beast nazpívala, tak uvidíme.

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky (Emma Watson), bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře (Dan Stevens). Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince. (oficiální text distributora filmu Falcon)

Kráska a zvíře
Beauty and the Beast
USA, 2017

Česká premiéra: 16. března 2017

Režie: Bill Condon
Scénář: Stephen Chbosky, Evan Spiliotopoulos, Linda Woolverton (původní scénář)
Kamera: Tobias A. Schliessler
Hudba: Alan Menken
Hrají: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Emma Thompson, Ewan McGregor, Kevin Kline, Gugu Mbatha-Raw, Ian McKellen, Stanley Tucci, Audra McDonald, Hattie Morahan, Sonoja Mizuno, Adrian Schiller, Dale Branston, Sophia Brown, Rudi Goodman, Rossana Silva, Lynne Wilmot, Michael Jibson, Harriet Jones, Henry Garrett, Nicole O’Neill, Zoe Rainey, Sophie Reid, Clem So, Richard Banks
Producenti: David Hoberman, Todd Lieberman
Střih: Virginia Katz
Scénografie: Sarah Greenwood
Masky: Dave Elsey
Kostýmy: Jacqueline Durran

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

1 komentář

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..