Podívejte se na plakát k filmu Po strništi bos

Nový film režiséra a producenta Jana Svěráka má oficiální filmový plakát. Podívejte se, jak probíhalo focení a jak výsledný plakát k filmu Po strništi bos vypadá.

Režisérův cíl byl, stejně jako u Kolji a Vratných lahví, upoutat diváky originálním a jednoduchým vizuálem, který by vystihoval atmosféru filmu. Co myslíte? Povedl se záměr režiséra?

Na můj vkus je poster skutečně dost jednoduchý, takže záměr režiséra splňuje. Ale nevím, jestli postava hlavního maléhé hrdiny osloví davy… To, co lidi v případě Svěrákových filmů oslovuje, je jeho jméno, resp. jméno Jana a Zdeňka Svěrákových.

Alois Grec, malý hrdina Svěrákova posledního filmu, se stal také trpělivým hrdinou při focení filmových plakátů. Fotograf Ondřej Pýcha a výtvarní grafici Lukáš Fišárek a Jiří Karásek, se snažili zachytit tu jiskru a přirozenost, kterou Alois projevoval po celou dobu natáčení.

Jak probíhalo focení na plakát? Podívejte se.

Výsledné plakáty budou k vidění již brzy v kinech i v rámci reklamní kampaně, která bude uvedení filmu provázet.

K filmu Po strništi bos vznikly již dvě filmové upoutávky – první teaser a první trailer. Premiéra filmu je naplánována na 17. srpna 2017 a do kin jej distribuuje společnost Bioscop.

Zdroj: Tisková zpráva Bioscop

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..