O čem bude Nolanův nový film?

Režisér Christopher Nolan je zárukou kvalitní filmové podívané. O čem bude jeho nový film, který se do kin dostane v červenci 2017?

Od posledního Nolanova filmu Interstellaru je to už dva roky, co vstoupil do kin a mnoho filmových fandů čeká na jeho nový snímek, odehrávající se za druhé světové války.

Jak napovídá předchozí věta, půjde skutečně o válečný film. Jeho název je Dunkerk a bude vyprávět pravdivý příběh o záchranné Operaci Dynamo. Natáčet se začne už v květnu a to přímo ve francouzském Dunkirku a Nolan rozhodně nebude troškařit, k ruce bude mít i původní francouzský torpédoborec T-47, prostě žádné digitální makety. Tak jak jsme u Nolana zvyklí.nolan-banner

V Dunkerku se blýsknou velká herecká jména, včetně Toma Hardyho (Šílený Max: Zběsilá cestaREVENANT Zmrtvýchvstání, Počátek), Kennetha Branagha (Piráti na vlnách, Valkýra, Harry Potter a Tajemná komnata) nebo Marka Rylance (Most špiónů). Mluví se i o ne příliš profláknutých jménech, jako je Fionn Whitehead nebo Jack Lowden.

Kameru bude mít na starosti Hoyte van Hoytema (Spectre, Interstellar, Jeden musí z kola ven) a hudbu již tradičně skládá Hans Zimmer (Muž z oceli, Temný rytíř povstal, Rango).

Natáčet se bude na IMAX a 65mm formát. Takže nás čeká dokonalý zážitek.

Česká premiéra je naplánována na 20. července 2017.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Tagy:,

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..