Nový film Christophera Nolana dorazí do kin v létě 2020

Všichni nedočkavci mohou bouchat šampáňo! Nový film geniálního režiséra Christopher Nolana dorazí do kin v červenci 2020. O čem bude?

Zapiště si do svých diářů, že 17. července 2020 dorazí do kin nový film filmového hitmakera Nolana. Dnes to oznámilo filmové studio Warner Bros. Je to bohužel jediné info, kromě toho, že film bude opět natáčen pro IMAX, které k novému filmu víme. Informace o tom, jak se snímek bude jmenovat, kdo v něm bude hrát a hlavně o čem bude, se ale jistě dovíme velmi brzy. Do premiéry zbývá rok a půl.

Stejné datum premiéry mají i dva animované filmy – Bob´s Burgers od studia FOX a SpongeBob Movie od Paramountu. Zdá se, že Nolanův chystaný snímek bude mít poměrně malou konkurenci v době premiéry a Warneři dostanou důvod slavit další tržební rekordy. Navíc, studio Warner Bros. na červen 2020 naplánovalo premiéru pokračování Wonder Woman 1984. Takže se dá mluvit už nyní o letních dolarových žních.

Měsíc červenec se ukazuje jako nejlepší termín pro Nolanovy filmy, dvě pokračování o Batmanovi (Temný rytíř a Temný rytíř povstal) startovala v červenci, stejně tak jako Počátek a Dunkerk, z nichž za druhý získal Nolan první nominaci na Oscara za nejlepší režii a zároveň i vydělal 527 milionů dolarů na celosvětových tržbách.

Co myslíte? Půjde o sci-fi, komiks, komedii, muzikál nebo historický snímek?

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..