Novou sérii seriálu Sherlock nasadí Česká televize už 2. ledna 2017! O čem bude?

Hned druhý den po britské premiéře budeme moc i u nás shlédnout premiérový díl čtvrté řady seriálu Sherlock.

Česká televize bude vysílat nové díly oblíbeného seriálu od 2. ledna 2017 každé pondělí. Připraveny jsou tři nové díly.

O čem bude Sherlock 04?

Detektivní klasika, natočena moderním způsobem, s hlavními hvězdami Benedictem Cumberbatchem a Martinem Freemanem, získala hned po první řadě zástupy fanoušků po celém světě. Ti se teď těší na dlouho připravované pokračování seriálu. Čekání na nové díly (poslední třetí řada měla premiéru na začátku roku 2014) zkrátil speciální vánoční díl Sherlock: Přízračná nevěsta. O čem ale nové díly budou?

Jak napověděl první trailer, jedním z padouchů bude Toby Jones a jak už dávno tušíme, vrací se sám Moriaty (Andrew Scott), respektive za sebe posílá náhradu…

Známy jsou zatím dva první díly. První epizoda ponese název The Six Thatchers, česky Šest pokrývačů, druhá se jmenuje The Lying Detective, česky Prolhaný detektiv.

sherlock-0401

Názvy nových dílů dost matou. Žádná z povídek Sira Arthura Conan Doylea se takto nejmenuje. K prvnímu dílu, podle webu DenOfGeek, odkazuje možná povídka Šest Napoleonů (také někdy pod názvem Dobrodružství se šesti Napoleony). Povídka vypráví o Sherlockovi, který pomáhá svému příteli komisaři Lestradovi s případem záhadných krádeží. Někdo totiž nenávidí Napoleona I. natolik, že ničí veškerá jeho vyobrazení.

sherlock-0402

Druhá epizoda bude nejspíše inspirovaná povídkou The Adventure Of The Dying Detective, česky Umírající detektiv. V této povídce se Sherlock dostává do úzkých, ocitá se až nepříjemně blízko smrti a ani jeho nerozlučný druh doktor Watson mu nemusí umět pomoci.

sherlock-0403

No a konečně název třetí epizody, i měsíc před premiérou, tvůrci stále tají. Je ale možné, že půjde o poslední nezrealizovaný román s názvem Údolí strachu. Román je zajímavý už svou dvojdílnou výstavbou. Sherlock v polovině příběhu není hrdinou v přímé akci, významnější role připadá spíše doktoru Watsonovi jako kronikáři, který věrně zaznamenává vyprávění o pohnutých osudech tajného Pinkertonova agenta, jenž se s nasazením všech sil potýká s nepřáteli v drsném prostředí hornického městečka, ovládaného zločinným spolčením.

Nejnovější fotografie ze čtvrté řady

This slideshow requires JavaScript.

Čtvrtá série populárního seriálu by měla být úplně tou poslední. Nesmíme ale všemu věřit, že?

Zdroj anotace povídek: Databázeknih.cz

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..