První foto: Lady Gaga si zahraje v remaku filmu Zrodila se hvězda

Zpěvačka Lady Gaga a herec Bradley Cooper se spolu objeví v remaku muzikálu Zrodila se hvězda. Natáčení právě začalo.

Natáčení odstartovalo dnes a venku je už první oficiální fotografie. Ta zachycuje zpěvačku Lady Gaga u mikrofónu, zatímco herec Bradley Cooper stojí vedle ní a hraje na kytaru. Populární hudebnice, která pro film použije své pravé jméno Stefani Germanotta, si zahraje neznámou talentovanou zpěvačku Ally, kterou objeví country hudebník Jackson Maine v podání Coopera. Ve filmu se objeví i herci Andrew Dice Clay a Sam Elliott.

Remake filmu odkazuje na úspěšný muzikál z roku 1976 s Barbrou Streisand a Krisem Kristoffersonem, ještě před nimi v roce 1954 vznikl stejnojmenný muzikál s Judy Garland a Jamesem Masonem, no a před nimi s originálním příběhem v roce 1937 přišli režiséři Jack Conway a William A. Wellman. Jedná se teda o dost přetáčenou filmovou klasiku.

„Tak moc mě těší, že můžu hrát ve svém prvním filmu po boku někoho, kdo patří mezi mé přátele. Vždycky jsem chtěla být herečka na velkém plátně. Příběh Zrodila se hvězda je tak výjimečný a já jsem Bradleymu tak vděčná, že mi můj sen splnil. Nemůžu se dočkat, až poznáte Ally,“ řekla Lady Gaga.

Romantický muzikál bude režírovat sám Bradley Cooper, jedná se o jeho režijní debut. A Lady Gaga se zároveň poprvé objeví v hlavní roli velkého celovečerního filmu a taky složí k příběhu zcela originální hudbu a písně. Na producentské židli sedí Clint Eastwood, který původně uvažoval o zpěvačce Beyoncé.

Česká premiéra v kinech je naplánována na 27. září 2018.

Zrodila se hvězda
A Star Is Born
USA, 2017

Režie: Bradley Cooper
Scénář: Will Fetters
Hrají: Bradley Cooper, Lady Gaga, Andrew Dice Clay, Sam Elliott
Producenti: Clint Eastwood, Basil Iwanyk, Robert Lorenz, Bill Gerber, Jon Peters

Zdroj: Variety.com

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..