Jurský svět 2 v prvním traileru odhaluje zánik říše (CZ titulky)

První trailer na Jurský svět: Zánik říše odhaluje o čem by mohlo být pokračování čtvrtého nejúspěšnějšího filmu všech dob. Dinosaurům půjde o život!

Před dvěma lety přišel do kin (nečekaný) hit Jurský svět, který zvládl celosvětově vydělat přes 1,67 miliardy dolarů. A po třech letech čekání je tu pokračování, které svým názvem Jurský svět: Zánik říše dává znát, že tady půjde o holý život dinosaurů.

Od toho tu je ale Owen (Chris Pratt) a Claire (Bryce Dallas Howard), aby přispěchali mnohatunovým tvorům zachránili život před právě vybuchující sopkou!

První zveřejněný trailer se plně věnuje vybuchujícímu ostrovu Isla Nublar, na kterém o záchranu bojují přeživší dinosauři z prvního Jurského světa. Děj se odehrává po čtyřech letech od posledního dílu a tak není divu, že k záchraně povolává Claire opět Owena, se kterým to zřejmě neklaplo, po vztahové stránce, ale podle všeho nemá jiné možnosti než oslovit právě jeho a dát dohromady tým zachránců, ve kterém nebude chybět ani Ian Malcolm (Jeff Goldblum)…

Podle režiséra prvního dílu a spoluscenáristy Zániku říše Colina Trevorrowa je vše, co se odehrává v prvním traileru, z prvních 57 minut celého filmu. Čeká nás tedy ještě větší znepokojivé překvapení v dalších trailerech?

Premiéra v českých kinech je naplánována na 21. června 2018.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..