Jurský svět 2 má oficiální název a první teaser poster

Pokračování úspěšného prvního dílu Jurského světa se dnes dočkalo oficiálního názvu a prvního teaser posteru. Podívejte se!

Přesně rok před premiérou známe oficiální název druhého pokračování Jurského světa. Jeho název je Jurassic World: Fallen Kingdom, takže by se volně dal přeložit jako Jurský svět: Padlé království. Na dnes zveřejněném posteru můžeme vidět i podtitul „Life finds a way“, tedy Život si cestu najde.

Premiérový poster vypadá poněkud apokalypticky, což potvrzují i slova herce Chrise Pratta, který nedávno řekl, že nás čeká o dost temnější a hororovější druhý díl. Ve druhém díle se objeví opět Bryce Dallas Howard a nebudou chybět nové tváře Justice Smith, Toby Jones, Rafe Spall, Daniella Pineda, Geraldine Chapman a Ted Levine. A pro skalní fandy dinosauřích filmů je potěšující zprávou, že se opět objeví v roli Iana Malcolma herec Jeff Goldblum.

O čem bude pokračování?

A o čem by mohlo být možné pokračování? Pár náznaků jsem už psal, ale podle všeho se druhý díl bude možná odehrávat pod vodou, protože režisér Juan Antonio Bayona tvrdí, že se vydáme někam, kde ještě žádný díl o dinosaurech nebyl. No a v plánu je i třetí díl. Tak by se uzavřela celá nová trilogie.

Česká premiéra filmu je naplánována na 21. června 2018.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..