Joker: Finální trailer slibuje filmovou událost podzimu

Dvě hodiny napětí, herecký koncert Joaquina Phoenixa a bravurní režie Todda Phillipse. Podívejte se na nejnovější trailer k filmu Joker.

Podle prvních reakcí, po premiéře z benátského festivalu (tam soutěží i české Nabarvené ptáče), je nový Joker absolutním filmovým pokladem letošního roku. Syrové osmdesátkové krimi drama od režiséra Todda Phillipse (Starsky & Hutch, Pařba ve VegasTýpci a zbraně), který se sice neinspiroval žádnou komiksovou předlohou, splňuje veškeré znaky scorseseovského dramatu o vyšinutém Arthurovi Fleckovi.

Joaquin Phoenix (Gladiátor, Znamení, VesniceWalk the Line) v hlavní roli nesleze z plátna a v dvouhodinovém filmu předvádí herecký koncert, který jistojistě ocení američtí filmoví akademici. Podívejte se na nejnovější trailer k filmu Joker.

Česká premiéra proběhne už 3. října 2019.

O filmu

Zkrachovalý komediant Arthur Fleck se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..