Inferno: Další foto z natáčení

Herec Tom Hanks se opět pod režisérskou taktikou Rona Howarda vrací jako symbolog Robert Langdon. Podívejte se na nové foto z natáčení.

Úplně první fotky, které vznikly během natáčení v Benátkách, jste již viděli. Kromě hlavní hrdinů Toma Hankse a Felicity Jones jako Dr. Sienna Brooks, se v Infernu objeví i Omar Sy jako Christoph Bruder, Sidsea Babett Knudsen jako Dr. Elizabeth Sinskey a Irrfan Khan jako Harry Sims „The Provost“. Zřejmě hlavní zápornou postavou bude herec Ben Foster, který na nových snímcích chybí.

This slideshow requires JavaScript.

Oficiální text distributora filmu, společnosti Falcon:

Harvardský symbolog Robert Langdon (Tom Hanks) se tentokrát ocitá v samotném srdci Itálie, aby pomohl vyřešit záhadu, jež je pozoruhodně propojena s jedním z největších literárních děl všech dob – Dantovým Peklem. Při svém tajuplném poslání se Langdon musí střetnout s neznámým, hrůzu nahánějícím protivníkem; proplétá se přitom nejen labyrintem florentských, benátských či istanbulských uliček, tajnými chodbami, skrytými komnatami, ale také labyrintem narážek a kódů. Jediná vodítka mu v jeho pátrání nabízí jenom Dantova temná epická báseň – a čas přitom neúprosně pádí. Až uplyne, má dojít ke katastrofě, která navždy změní celý svět…

Česká premiéra filmu je naplánována na 13. října 2016.

Tagy:,

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..