Gal Gadot si zahraje ve Smrti na Nilu

Filmová detektivka Smrt na Nilu dostává pomalu ale jistě zajímavé herecké obsazení. Ve filmovém pokračování Vraždy v Orient expresu nebude chybět herečka Gal Gadot.

Slavný detektiv Hercule Poirot se nové generaci filmových fanoušků představil loni ve Vraždě v Orient expresu. Nedá se rozhodně říct, že by šlo o veleúspěšný filmový poklad, celosvětové tržby činily 353 mil. dolarů. Ale film režiséra a představitele hlavní role Kennetha Branagha rozhodně neurazil. A tak se již chystá natáčení pokračování s názvem Smrt na Nilu.

Natáčení by mělo odstartovat na jaře 2019 a jak už to tak bývá, producenti pomalu představují herecké obsazení. Je téměř jisté (zatím oficiálně nepotvrzeno), že jako detektiv Poirot se opět představí Kenneth Branagh. Ale jak to bude dál?

Další hereckou hvězdou, kterou tvůrci odtajnili, bude současná, troufnu si napsat, nejpopulárnější herečka Gal Gadot, kterou všichni známe z mega úspěšné Wonder Woman. Očekávat se dají i další slavná herecká jména, stejně jako tomu bylo u Vraždění v Orient expresu.

Jakmile Gadot dotočí Wonder Woman 1984, pokračování osudů amazonské superhrdinky, vrhne se na roli bohaté dědičky Linnet Ridgeway Doyle. A jak už název detektivky od Agathy Christie napovídá, po vrahovi se bude tentokrát pátrat na lodi jménem Karnak.

Česká premiéra je naplánována na 9. ledna 2020.

O ději

Jedna loď, několik vražd, mrtvola, několik podezřelých a jeden geniální detektiv. Hercule Poirot chce prožít příjemnou dovolenou na luxusní lodi Karnak, která se plaví po Nilu. Pokojný výlet se však změní v drama, když někdo zavraždí bohatou Linnet Ridgeway-Doylovou. Pachatelem může být jen některý z cestujících! Ale kdo? Manžel Simon a jeho bývalá milenka Jacqueline De Bellefortová jsou s největší pravděpodobností mimo podezření. Je vrahem nepříjemná stará dáma Marie Van Schuylerová, která ukradla Linnetine šperky? Nebo věčně opilá spisovatelka skandalózních knih Salom Otterbourneová, se ktorou se Linnet soudila? Či doktor Ludwig Bessner, kterému Linnet vyhrožovala odebráním licence? Ani další cestující nemají čisté svědomí. Hercule Poirot a jeho šedé mozkové buňky musí pracovat na plné obrátky, aby pravda vyšla najevo. A Když mu chybí kapitán Hastings, v úloze watsona musí obstát plukovník Johnny Race. (Smrt na Nilu, 1976)

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..