Filmový muzikál Mary Poppins se vrací

Tak to je pecka! Oblíbený filmový muzikál z roku 1964 Mary Poppins se vrátí do kin! Kdo si v Mary Poppins Returns zahraje?

Pokračování s názvem Mary Poppins Returns se v kinech objeví 20. prosince 2018, natáčení začalo před několika dny.

Kdo si v pokračování zahraje?

Postavu kouzelné Mary Poppins si zahraje Emily Blunt (Looper, Sicario: Nájemný vrah), novou postavu pouličního lampaře Jacka ztvární Lin-Manuel Miranda. Již dospělé děti Michaela a Jane ztvární Ben Whishaw (Parfém: Příběh vraha, SkyfallDánská dívka) a Emily Mortimer (Notting Hill, Prokletý ostrovHugo a jeho velký objev).

Ben Whishaw jako Michael Banks

Z nových postav nebude chybět ani výstřední sestřenice Topsy Turvey v podání Meryl Streep nebo Angela Lansbury (To je vražda, napsala) jako Balloon Marie. Postavu Williama Weatherall Wilkinse si zahraje Colin Firth. Do pokračování se vrátí i 91letý Dick Van Dyke, který hrál kominíka a také stařičkého majitele banky, jímž bude Colin Firth prezidentem.

Emily Mortimer jako Jane Banks.

Děj pokračování úspěšného filmového muzikálu se bude odehrávat ve 30. letech dvacátého století v Londýně. Dětští hrdinové Banksovi jsou již dospělí a radost ze života jim přilétá připomenout chůva Mary Poppins a její zaručené triky, jak „dětem“ vykouzlit úsměv na tváři.

Emily Blunt jako Mary Poppins.

Režie se ujal zkušený Rob Marshall, který již natočil muzikály Chicago a Čarovný les a v pokračování o kouzelné chůvě bude čerpat z řady knih, které o Mary Poppins vznikly, jenž do scénáře zpracoval scénárista David Magee (Pí a jeho život).

„Originál filmu pro mě znamená osobně tolik. Těším se na tvoření filmového muzikálu, který dovede přivést Mary Poppins spolu s jejím sdělením, že zázraky se dějí i v těch nejtěžších časech, celé nové generaci,“ uvedl režisér Rob Marshall pro The Hollywood Reporter.

Už se taky tak těšíte? Bude to určitě superkalifradžilistikexpijalidózní!

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..