Filmový Guru představuje: Videorecenze od Biografu!

Je tu něco, co na FilmovýGuru.cz rozhodně chybělo! Dovolte, abych vám představil pány Retika a filmsima, kteří ve svém Biografu točí recenze a nejen to.

Na kluky jsem narazil náhodou, při takovém tom klasickém brouzdání na YouTube. A jelikož se mi zalíbilo, jak o filmu mluví a dá se říct, že doslova z nich srší zájem o film, zkusil jsem je oslovit a bylo to.

Pravidelně se díky Biografu můžete těšit na videorecenze aktuálních filmových novinek v kinech, komentování nových trailerů, ale i další videa s filmovou tématikou.

Podívejte se na úvodní video pánů z Biografu

A co o sobě autoři říkají?

„O natáčení video recenzí na filmy jsme se s Tomášem bavili už před několika lety na gymplu. Oba jsme před těmi pěti lety hluboce propadli filmům a seriálům. Naše debaty se povětšinou točily rozebíráním a diskutováním o právě viděných filmech. A tak jsem moc rád, že tenhle nápad na recenzování filmů/seriálů Tomáš reinkarnoval a pustili jsme se do toho na plno.

Zatím se náš kanál teprve rozjíždí (přece jenom jsme začali v průběhu května), ale po festivalu ve Varech bychom do toho chtěli dát maximum. Jsme zkrátka dva plzeňští filmoví nadšenci, kteří se rozhodli své dojmy zprostředkovat ve videích a dělat tak pořádně něco, co u nás dělá jen hrstka lidí.“

Věřím, že s tvorbou dvou filmových nadšenců budete stejně spokojeni jako já a jejich videa budete sledovat jak na Filmovém Guru, tak i na jejich kanále, který níže můžete začít odebírat.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..