Film o filmu: Tenet je vzrušující odvážný thriller

Velkolepá novinka režiséra Christophera Nolana je konečně v českých kinech! Tenet je neobyčejný film, o čemž vás přesvědčí i film o filmu.

Tenet je, podle slov samotného režiséra a scénáristy Christophera Nolana (Dunkerk, Interstellar, Počátek), klasický špionážní příběh, který sám od mládí zbožňoval. Vyprávění o Protagonistovi doplnil novodobým sci-fi motivem, cestováním časem.

Více o tom, jak uznávaný tvůrce Tenet pojal a jaké pocity mají ze snímku herci John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki nebo Kenneth Branagh se dozvíte v čerstvém filmu o filmu.

Tenet je již od středy 26. srpna v českých kinech, zatímco do těch amerických se dostane až na začátku září. Vidět jej můžete i na obřím IMAX plátně. Recenzi filmu si můžete přečíst tady.

O filmu

Hlavní zbraní hrdiny akčního sci-fi spektáklu filmového vizionáře Christophera Nolana je jediné slovo – TENET. V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe.

Jedenáctý celovečerní film se natáčel v sedmi různých zemí světa (Estonsko, Itálie, Norsko, Dánsko, Indie, Velká Británie a USA) a stal se nejdražším původním Nolanovým snímkem, jeho rozpočet se vyšplhal na 225 milionů dolarů.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..