Film news (2)

Filmové novinky na nás útočí ze všech stran. 

U filmů Star Wars, Jack Reacher, Piráti z Karibiku a Kniha džunglí je toho spoustu nového.

Nové Star Wars mají nový plakát a nového režiséra

Než v prosinci v kinech uvidíme sedmé Hvězdné války pod režijním vedením vynikajícího J.J. Abramse, můžeme si čekání chvíli zkrátit s novým filmovým plakátem, který vznikl právě pro Star Wars VII: The Force Awakens. Plakát připomíná staré dobré Hvězdné války, jeho autorem je dobře známý Drew Struzan. Jak se vám líbí?

star-wars-poster

A o víkendu doputovala i jedna další zajímavá novinka. Režisérem Star Wars: Epizoda IX se stane Colin Trevorrow. Ano, je to ten, kterému teď díky miliardovým úspěchům Jurského světa leží u nohou všichni filmoví producenti. Připomínám, že osmou epizodu má na starosti režisér Rian Johnson.

Premiéry v ČR:
Star Wars: Síla se probouzí (Star Wars: Episode VII – The Force Awaken): 17. prosince 2015
Star Wars: Episode VIII: 25. května 2017
Star Wars: Episode IX: rok 2019

Vzpomínáte na Jacka Reachera?

Kdo by si nevzpomněl, že? Herecká hvězda Tom Cruise a režisér i scénárista Edward Zwick, kteří mají vzájemnou spolupráci odzkoušenou ve snímku Poslední samuraj, opět oživí vojenského vyšetřovatele Jacka Reachera a po prvním díle, který vydělal celosvětově přes 218 miliónů dolarů, natočí díl druhý. Pokračování nese název Jack Reacher: Never Go Back (adaptace stejnojmenného románu od Lee Childa) a jeho natáčení začne letos v listopadu. Premiéra je naplánována na rok 2016, zřejmě na poslední měsíce roku.

jack-reacher-tom-cruise

Bude Legolas v nových Pirátech z Karibiku?

Tedy Legolas… Samozřejmě, že myslím Willa Turnera v podání Orlanda Blooma. A odpověď zní ano! V pátém pokračování se dále objeví kapitán Salazar, kterého ztvární Javier Bardem, Kapitán Barbosa v roli Geoffreyho Rusha, novou postavu Carinu Smyth ztvární Kaya Scodelario a syna Willa Turnera Henryho si zahraje Brenton Thwaites. A nesmím zapomenout, že o víkendu bylo představeno oficiální logo filmu Piráti z Karibiku: Dead Men Tell No Tales.

Premiéra v ČR: 6. července 2017

pirates-of-the-caribbean-5-logo

Kniha džunglí na plátnech kin

Režisér Iron Mana 1 a 2 Jon Favreau natáčí pro kina Knihu džunglí. Při první víkendové předváděčce traileru na D23 (ComicCon ála Disney) získal tým tvůrců nekončící potlesk vestoje. O čem a o kom film bude je zřejmě jasné, důležité je, kdo se v Knize džunglí objeví nebo alespoň promluví… Bude to Neel Sethi jako Mowgli, Emjay Anthony jako Grey Brother, Bill Murray jako Baloo, Ben Kingsley jako Bagheera, Idris Elba jako Shere Khan, Christopher Walken jako King Louie, Scarlett Johansson jako Kaa, Giancarlo Esposito jako Akela nebo Lupita Nyong’o jako Raksha. Tvůrci filmu představili i první filmový plakát.

Premiéra v ČR: 21. dubna 2016

jungle-book-poster

Na který z uvedených chystaných filmů se nejvíce těšíte?

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..