Film news (1)

Co je ve světě filmu nového? Hobit 3 vypustil první plakát, Piráti z Karibiku 5 a Amazing Spider-Man 3 mají datum premiéry.

První plakát – Hobit: Bitva pěti armád

Konečně. Hobitové vypustili na světlo světa první plakát k pokračování hobití trilogie. Závěrečný díl do kin dorazí již tradičně v prosinci a vy se můžete už teď podívat, jak plakát vypadá. No a na sobotním vystoupení hobití delegace se můžeme určitě těšit na zveřejnění oficiální teaser traileru.

Co na plakát říkáte?

The_Hobbit-_The_Battle_of_the_Five_Armies

Piráti z Karibiku 5 přesouvají datum premiéry

První díl byl dobrý, druhý ušel, třetí jakž takž. O čem, že byl ten čtvrtý…? Přesto všechny filmy o Pirátech z Karibiku vydělaly víc než dost miliónů a nic přece nebrání pátému pokračování. Oficiální název pokračování zní Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales a v kinech by se měl objevit až 7. července 2017. Takže až o dva roky déle, než bylo původně oznámeno. Zřejmě je potřeba připravit kvalitní pokračování.

Amazing-Spider-Man

Amazing Spider-Man 3 uvidíme až v roce 2018. Proč?

Fandové znovuzrozeného „úžasného“ Spider-mana si mohou do svých diářů poznamenat datum premiéry třetího pokračování rozjeté ságy. Třetí pokračování se na svět podívá ale až 4. května 2018. Z původního uvedení v roce 2016 sešlo. Ale proč? Je to docela jednoduché. V Sony chtějí dát prostor nové týmovce Sinister Six a Amazing Spider-Mana na chvíli uspat (dvojka přes masivní kampaň nevydělala tolik, kolik se očekávalo). Ve všem opět hledejte peníze…

Těšíte se na páté Piráty nebo na třetího Spider-Mana?

3 komentářů

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..