Disney chce do hrané Malé mořské víly prý obsadit Lady Gaga jako Uršulu

Podle několika zahraničních filmových webů je prý zcela jisté, že další zfilmovanou pohádkou ze stáje Disney, bude Malá mořská víla. S Lady Gaga v jedné z hlavních rolí.

Disney plánuje natočit další hranou verzi jedné ze svých animovaných pohádek. Tou by měla být Malá mořská víla. Celosvětový filmový gigant před nedávnem odstartoval úspěšně tažení s remaky vlastních filmů, které přetočil z animované do hrané podoby. Po úspěchu Knihy džunglí nebo Krásky a zvířete, chystá Lvího krále, Dumba nebo Aladina. Není divu, že se začíná mluvit i o dalších úspěšných pohádkách. Studio již dokonce zaúkolovalo jedno ze svých oblíbených režisérů, Roba Marshalla, který zatím už v prosinci přivede do kina novou Mary Poppins.

Např. podle informací webu The DisInsider, by si jednu z rolí měla zahrát i zpěvačka Lady Gaga, která aktuálně sbírá jednu chválu za druhou s filmem Zrodila se hvězda. V Malé mořské víle by měla zpěvačka ztvárnit zápornou postavu čarodějnici Uršulu. Web uvádí, že tato informace není stoprocentní a zástupci filmového studia ji odmítli komentovat. Podle dalších informací se uvažuje o obsazení hlavní role víly Ariel herečkou Zendayou (Největší showman, Spider-Man: Homecoming).

Ať už to bude, jak chce, oznámená jména zní velmi lákavě. A minimálně Lady Gaga o Malé mořské víle dala vědět už na jednom ze svých koncertů.

Co myslíte, dočkáme se jedné z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti v Disney pohádce? Dejte vědět do komentářů.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Tagy:,
1 komentář

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..