Co chystají české televize na podzim?

Podzim v televizích znamená ukrojit si co nejvíc z pomyslného koláče sledovanosti, tak jak o nich básnil bývalý ředitel Novy Vladimír Železný. Pojďme se podívat, co naše tři největší televize na podzim chystají.

Česká televize

Naše veřejnoprávní televize vsadí na pokračování úspěšných seriálů a pořadů, ale i plno novinek. Celkem Česká televize připravila na podzim sedmdesát nových pořadů a dva tisíce minut vysílání.

Nebude chybět druhá řada populárního seriálu s Miroslavem Donutilem Doktor Martin a sitkomu Marta a Věra. Mezi novými seriály se představí detektivní krimi Rapl v hlavní roli s Hynkem Čermákem, jenž volně navazuje na seriál Cirkus Bukowsky, a velkolepá historická série Já, Mattoni. Komediální seriál s dávkou politické satiry Kosmo, podle scénáře Tomáše Baldýnského, bude vyprávět o první cestě Čechů do vesmíru. A Nádraží vsadí na osvědčené tváře z primácké Partičky v čele s Richardem Genzerem, Ondřejem Sokolem a Michalem Suchánkem.

Své desáté výročí oslaví na obrazovce i taneční show StarDanceMarkem Ebenem a Terezou Kostkovou. Připraveno bude nejedno taneční překvapení a samozřejmě desítka nových tanečních párů.

Ze zahraničních seriálů ČT nasadí seriál Ve jménu vlasti, dánskou politickou ságu Vláda či pokračování britských seriálů Panství Downton a Pan Selfridge.

Prima

Komerční dvojka rozhodně nechce zůstat ve stínu Novy a proto taky přichystala na podzim hned několik novinek.

jiri-bartoska-mordparta-prima

Nebudou chybět nové krimi seriály, za prvé Mordparta v hlavní roli s Jiřím Bartoškou a za druhé Polda s hercem Davidem Matáskem. Z nových seriálů na začátku srpna už odstartoval sitkom Jetelín, který zatím sklízí spíš posměch než úctu. Pokračování se dočkají seriály Ohnivé kuře a Přístav, z archivu se na obrazovky vrátí populární Chalupáři.

Z nových pořadů Prima sází na deseti-dílnou soutěž o poklad z francouzské Pevnosti Boyard s českými hvězdami a s Liborem Boučkem v roli moderátora nebo reality show Táta na plný úvazek.

Nova

A do třetice všeho dobrého Nova. Ta sází na osvědčené a divácky úspěšné pořady, přidá i pár novinek. Tady jsou…

ordinace-v-ruzove-zahrade-nova

Nova na podzim sází na pokračování populární pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Mezi odhalenými tvářemi jsou například zpěvačka Marta Jandová, zpěvák a herec Roman Vojtek nebo herec Miroslav Etzler. Moderovat bude opět Ondřej Sokol, v porotě mimo jiné usedne loňská soutěžící Iva Pazderková. Vysílat se bude každou neděli.

Vrátí se stále populární seriály Ordinace v růžové zahradě 2 a podvečerní Ulice. Z reality show nebude chybět každé pondělí a středu MasterChef Česko, ze zábavných pořadů soutěž Chcete být milionářem? s Markem Vašutem, Výměna manželek a novinka Celebrity Game Night, v každém díle, vysílaném v pondělí a ve čtvrtek po 21:30, budou vystupovat tři známé tváře a jeden normální člověk, kteří soutěží o peněžní výhry.

robinsonuv-ostrov-nova

Stejně jako Prima, tak i Nova sází na českou verzi úspěšné zahraniční soutěže, v jejím případě je to Survivor, pod názvem Robinsonův ostrov s moderátorem Ondřejem Novotným. Ta se ale na obrazovkách objeví, společně s krimi seriálem Policie Modrava, až v nové sezóně.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..