O čem bude Wonder Woman 2?

Jasně, všechno je to ve hvězdách, ale web Hypable zveřejnil hned několik možností, o čem by mohlo být pokračování úspěšné Wonder Woman.

Byla by přece velká chyba studia, aby na úspěchu Wonder Woman netěžilo. A jak se zdá, herečka Gal Gadot a režisérka Patty Jenkins jsou svolné k natočení Wonder Woman 2. Podívejme se na pět možných pokračováních příběhů o amazonské princezně Dianě!

Další světová válka?

První díl se odehrává za dob první světové války. A pokud si dobře vzpomínáte na nedávnou historii, brzy po první světové válce přišla válka druhá. Wonder Woman nikdy nebude mít dost boje za spravedlnost a mír, proto je víc než možné, že by druhý díl mohl jít právě tímto směrem. Navíc je stále naživu Dr. Maru (Elena Anaya). Ta by mohla všemu a všem pořádně „zatopit“…

Wonder Woman jako velvyslankyně?

V původním komiksu postava Wonder Woman sloužila jako velvyslankyně mezi lidstvem a Amazonkami. Jejím hlavním úkolem bylo šířit mír po celém světě a teď, když se celému světu představila, jako ta, která ukončila trápení první světové, může bez obav pokračovat v práci, kterou začala v prvním díle. Podle nápadů režisérky by měla Wonder Woman cestovat po stopách pilota Stevea Trevora (Chris Pine) do Ameriky, aby se dozvěděla více o jeho životě. A bylo by určitě dost dobře možné, že o schopnosti Wonder Woman by se začala zajímat americká vláda.

Nová superhrdinka?

Na skrytém ostrově  Themyscira jeho královna Hippolyta (Connie Nielsen) vyhledá novou Wonder Woman. Stane se jí princezna démonů Artemis. Artemis je ale daleko násilnější než princezna Diana. Příběh výměny princezen a znovu navrácení Diany na trůn zvaný Wonder Woman je víc než možná varianta pokračování.

Tajná sestra?

Věděli jste, že princezna Diana má dvojče? Jmenuje se Nubia a podobně jako Diana byla vytvořena z jílu, Nubia ale z černého jílu. Takže je jasné, že Nubia bude motivovat všechny malé a velké černošské Amazonky k boji za spravedlnost… Dalším pojítkem v příběhu může být fakt, že Nubia je spojena s Arésem, který se jí zmocnil, když byla malá. Boj nejen za spravedlnost, ale i za dobro a zlo je opět na pořadu dne…

Amazonská občanská válka?

Sám web Hypable zmiňuje, že toto je nejméně možná varianta pokračování. Ovšem kladným znakem takového pokračování jsou vychvalované scény z úvodu Wonder Woman, které se odehrávaly na ostrově Themyscira. Proto by bylo dost možné, že by se celý film odehrával na skrytém amazonském ostrově, kde žije i kmen Bana-Mighdall. Za jisté situace by se mohly kmeny proti sobě vzbouřit a na pořadu dne by byla Amazonská občanská válka.

Jaké pokračování příběhu by se líbilo vám?

Zdroj: Hypable.com

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..