Bude Kniha džunglí 2?

Nová Kniha džunglí režiséra Jona Favreaua sklízí úspěch nejen u kritiků, ale i diváků, kteří v pokladnách kin po celém světě nechali přes 600 milionů dolarů.

Proto se nabízí jednoduchá otázka: Bude mít Kniha džunglí pokračování?

Studio Disney by bylo hloupé, aby nevyužilo potenciálu nového dobrodružství z džungle a nenatočilo jeho pokračování. Podle aktuálních informací studio jedná s režisérem Favreauem a se scenáristou Justinem Marksem o možném návratu. V plánu je zaměřit se na různé příběhy z per spisovatele Rudyarda Kiplinga a z nich sestavit děj pro Knihu džunglí 2.

A aby toho nebylo málo, tak na říjen 2018 je naplánován film herce a režiséra Andyho Serkise s názvem Jungle Book: Origins. Film by měl být o něco temnější a drsnější, než Favreauova verze.

Ve filmu by si díky technologii motion-capture měli zahrát Christian Bale (Bagheera), Cate Blanchett (Kaa), Benedict Cumberbatch (Šér Chán) a samotný Andy Serkis (Balú).

This slideshow requires JavaScript.

Snad se nám oba filmy nesejdou ve stejném roce, jelikož Kniha džunglí vznikla poměrně rychle a na jednom místě (ve studiích v Los Angeles). To už by bylo předžunglováno…

Zdroj: THR

Tagy:,

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..