Bude herec Tom Hardy nový James Bond?

Jak bude vypadat nový James Bond? Kdo nahradí herce Daniela Craiga v hlavní roli agenta s povolením zabíjet? Své o tom ví herec Tom Hardy.

Zatímco ještě stále čekáme na listopadovou premiéru dvacáté páté bondovky s názvem Není čas zemřít, začínají se objevovat zvěsti, že je již znám nový představitel titulní role.

Jak už jistě víte, bondovka No Time To Die je pro aktuálního představitele agenta MI6 Daniela Craiga (Na nože) poslední štací. Dvaapadesátiletý herec si zahrál v pěti bondovkách (Casino Royale, Quantum of SolaceSkyfall, Spectre), které se postupně staly miliardovým byznysem. Craig dal Bondovi novou ošlehanou tvář a zdá se, že studio Sony pokukuje po někom s podobnou vizáží a fyzickými přednostmi.

Přesto, že v nedávném programu, fungujícím na speciálně navržené umělé inteligenci, byli díky fyzickým znakům vybráni například herci Henry Cavill, Richard Armitage nebo Chris Evans, populární role se nakonec nejspíš chopí jiný britský herec. Měl by jím být třiačtyřicetiletý Tom Hardy (Počátek, Šílený Max, Revenant, Venom).

Samozřejmě je tato informace zatím stále oficiálně nepotvrzená a může se jevit jako pouhá spekulace, ale podle několika zahraničních webů bude tato informace oznámena již v listopadu. Přesto je ale možné, že kvůli koronavirové pandemie se tak stane až v prosinci nebo na začátku roku 2021.

Série špionážních filmů vychází z fiktivní postavy agenta MI6 Jamese Bonda „007“, který se původně objevil v románech Iana Fleminga. Filmová franšíza s Bondem je jednou z nejdelších nepřetržitě běžících sérií v historii, která baví diváky po celém světě již od roku 1962 do současnosti.

O filmu Není čas zemřít

Bond se vzdal aktivní služby a užívá si pohodového života na Jamajce. Odpočinek je to však krátkodobý, když se objeví jeho starý přítel Felix Leiter (Jeffrey Wright) z CIA a požádá o pomoc. Ve vzduchu je i nahrazení novou silou, možná i agentkou 007, kterou ztvárňuje Lashana Lynch. A jakou úlohu sehraje padouch Safin (Rami Malek) nebo Ernst Stavro Blofeld (Christoph Waltz).

Kdo by podle vás měl být nový James Bond? Dejte vědět do komentářů.

Zdroj: The Vulcan Reporter

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Tagy:,

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..