Box Office: Black Panther má miliardu dolarů a drží už čtvrtý týden 1. místo!

Spanilá jízda Black Panthera žebříčkem tržeb pokračuje čtvrtý týden v řadě. Marvelovka porazila i novinky, pohádku V pasti času a horor Oni 2.

A je to tady! Kdo by to byl řekl, že po čtyřech týdnech v kinech bude mít Black Panther na svém celosvětovém kontě připsánu miliardu dolarů? Přesně je to $1,078,615,601! Neskutečná jízda! Navíc v amerických kinech drží první místo už čtvrtý týden v řadě a vůbec to nevypadá, že by se mu chtělo padat na místa nižší. Za uplynulý víkend si marvelovka připisuje dalších 41,1 milionů dolarů, což je pokles o nějakých 38 % a za Severní Ameriku to celkově dělá úžasných 562 milionů.

Na druhém místě svou honbu za miliony startuje Disney fantasy pohádka V pasti času. Celkových 33,3 milionů je nic moc výsledek, který mohou spasit blížící se velikonoční svátky. Přesto bude celkový výsledek z amerických kin někde mezi 100 – 150 miliony.

Další novinkou je pokračování hororu Oni 2: Noční kořist, třetí místo znamená tržbu 10,48 mil. dolarů. Oproti prvnímu dílu si horor pohoršil o nějakých 50 %, když před deseti lety startoval s tržbou 20,9 milionů.

Rudá volavka na čtvrtém místě sbírá 8,15 milionů, což je zatím 31,11 milionů a dost tristní výsledek v herecké kariéře Jennifer Lawrence. Velmi podobným výsledkem se „pyšní“ Noční hraRachel McAdams, která o víkendu vydělala 7,9 mil. dolarů a celkově je to 45 milionů.

Nečekaně, tentokrát na šestém místě s tržbou 6,8 mil. dolarů, Králíček Petr míří ke stomilionovému balíku dolarovek, aktuálně je to nějakých 93,45 milionů. Sedmička s tržbou 6,6 mil. dol. patří Bruceovi Willisovi za akční krimi Přání smrti, po dvou týdnech má béčkový akčňák na kontě 23,87 milionů. Bída!

Velmi slabé výsledky má v kinech i výborná sci-fi Annihilation, za víkend si připsala 3,15 mil. a to je zatím celkových slabých 26 milionů. Jedna z dalších novinek tohoto týdne je na devátém místě. Je to The Hurricane Heist od režiséra Roba Cohena, který otvírá své tažení kiny taktéž s tržbou 3,15 mil. A s tržbou 2,75 mil. dolarů je po 12. týdnu v box office dobrodružné Jumanji: Vítejte v džungli. Celosvětově má na svém kontě neuvěřitelných 934 milionů dolarů.

Příští neděli se necháme překvapit výkonem nového zpracování akčního Tomb Ridera nebo dramatu Já, Simon.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..