Batman vs. Superman: Nejnovější trailer a další novinky od Warner Bros.

A je to tady! Na Comic Conu tvůrci filmu Batman vs. Superman před malou chvílí představili úplně nový trailer.

Nový trailer začíná koncem filmu Muž z oceli. Budova Wayneova impéria byla zničena. Bruce Wayne u toho byl a viděl, jak se vše stalo. V traileru je i vidět, jak byli zabiti Bruceovi rodiče. V novém traileru se ukáže i Wonder Woman a Lex Luthor v něm zotaví Zodovo tělo. V novém traileru samozřejmě nechybí ani Superman, který v něm ničí Batmobil. Speciálně vydaný trailer pro Comic Con 2015 je o něco delší a má čas 03:39.

Režisér Zack Snyder a herecký tým Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons a Holly Hunter se dělali na Comic Conu doprovod dlouho očekávaného superhrdinského filmu, který přijde do kin na jaře 2016.

„Dostala jsem obrovskou příležitost ukázat tuto silnou nádhernou ženu. Má sílu superhrdiny, ale zároveň, je milující, sofistikovaná a má spoustu emoční inteligence,“ řekla Gal Gadot, představitelka Wonder Woman.

Ben Affleck se rozpovídal o močení v kostýmu Batmana…

Od kolika let toužila být Amy Adams Lois Laineovou? Od pěti!

Jesse Eisenberg hovořil o složitém charakteru Lexe Luthora.

Velkého potlesku se dočkali Superman i Batman.

Na panelu společnosti Warner Bros. zazněly další novinky. Název filmu pro ochránce míru a spravedlnosti Green Lantern bude Green Lantern Corps, premiéru bude mít v roce 2020.

Na pódiu se sešla i parta Suicide Squad, která představila první záběry z natáčení. Na závěr ve videu pronesla postava Jokera (Jared Leto) následující slova: „Nechci tě zabít. Jen ti chci ublížit, opravdu, ale opravdu pořádně!“

suicide-squad-01
Partička filmu Suicide Squad.
comiccon-man-from-uncle
Sestava filmu Krycí jméno U.N.C.L.E. na Comic Con 2015.

A již 20. srpna má premiéru film Krycí jméno U.N.C.L.E., tvůrci, v čele s hercem hlavní role Henry Cavillem, ovšem bez režiséra Guye Ritchieho, na Comic Conu představili speciální trailer právě pro tuto událost.

Těšíte se na nového Batmana a Supermana? Příští jaro nás prostě čeká pořádné filmové „žrádlo“!

batman-vs-superman-poster-supermanBatman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti (Batman v Superman: Dawn of Justice)
USA, 2016
Česká premiéra: 24. března 2016

Režie: Zack Snyder
Scénář: Chris Terrio, David S. Goyer
Kamera: Larry Fong
Hudba: Hans Zimmer, Junkie XL
Hrají: Jason Momoa, Henry Cavill, Amy Adams, Ben Affleck, Gal Gadot, Jena Malone, Diane Lane, Jesse Eisenberg, Ezra Miller, Jeremy Irons, Holly Hunter, Laurence Fishburne, Scoot McNairy, Bailey Chase, Tao Okamoto, Ray Fisher, Callan Mulvey, Michael Cassidy, Christina Wren, Harry Lennix, Dan Amboyer, Nicole Forester, Sammi Rotibi, Ele Bardha, Brian Boland, Rebecca Buller, Gordon Michaels, Jalene Mack, Jay Adams, Joe Cipriano

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..