Avatar 2: Zveřejněné nové concept arty vypadají úžasně

Pokračování veleúspěšného Avatara se blíží. Ve druhém díle nám tvůrci ukáží i jiná zákoutí Pandory, jak prozrazují nově zveřejněné concept arty.

Nové návrhy concept artů vypadají úžasně a ohromně! Co na nich vlastně můžeme vidět?

Úvodní fotografie, kterou vidíte výše, nám představuje dvojici domorodců planety, známých jako Na’vi, kteří se dívají na mělké klidné moře, zatímco na obzoru zapadá slunce.

Druhý obrázek zobrazuje noční scénu s několika Na’vi domorodci, kteří zkoumají mělčiny, ve kterých zřejmě loví, zatímco v pozadí září gigantický Měsíc doprovázený dalšími menšími měsíci.

Další obrázek nám představuje scénu se stejným Měsícem v pozadí, ovšem jeho viditelnost je nižší, protože je scéna zobrazena za denního světla. Skupina pěti Na’vi letců míří k záhadnému ostrovu zahaleném v menším mraku.

A poslední obrázek nám zobrazuje opět pár Na’vi domorodců, kteří sedí na zádech nových mořských tvorů. Ve vzduchu plují kusy skal a před domorodci je vidět ohromný skalní útvar.

Všechna pokračování prvního filmu jsou točena souběžně. Režisér James Cameron již dříve oznámil, že každý z nových dílů bude fungovat sám o sobě, ale všechny díly budou tvořit jednu ucelenou ságu. Avatar 2 bude nadále řešit konflikty mezi lidmi a Na’viany a nejspíš půjde i o rodinnou ságu Jakea a Neytiri, do které se připletou i jejich děti. A teď už víme, že rozhodně nebude chybět ani vodní svět planety Pandora.

Druhé pokračování s oficiálním názvem Avatar: The Way of Water se do českých kin dostane 16. prosince 2021.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Tagy:,

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..