Anděl Páně 2: První trailer

Po jedenácti letech čekání se v prosinci do kin dostane pokračování úspěšné pohádky Anděl Páně. Podívejte se na první trailer.

Režisér Jiří Strach podle scénáře Marka Epsteina dal dohromady pokračování populární české pohádky Anděl Páně, která měla premiéru 3. listopadu 2005. Původně zamýšlená pohádka pouze pro televizní obrazovky se natolik zalíbila, že putovala i do kin. A nyní má její volné pokračování Anděl Páně 2 na světě první trailer.

Anděl Petronel (Ivan Trojan) stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš (Petr Dvořák), začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh (Jiří Bartoška)! A cesta k zaslouženému uznání bude volná.

andel-pane-2-02

Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl – popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou (Anička Čtvrtníčková) a její krásnou maminkou Magdalenou (Vica Kerekes), partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem (Pavel Liška, Stanislav Majer). Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských“ zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění. (oficiální text distributora Falcon)

andel-pane-2-04

V hvězdném nebi se pak sejde řada českých osobností, opět v čele s Jiřím Bartoškou v úloze Pána Boha, „svaté“ role si zopakují Klára Issová, Gabriela Osvaldová, Anna Geislerová a nově třeba Lucie Bílá v úloze svaté Lucie.

Česká premiéra je naplánována na 1. prosince 2016.

andel-pane-2-03Anděl Páně 2
Česko, 2016

Režie: Jiří Strach
Scénář: Marek Epstein
Kamera: Martin Šec
Hudba: Ondřej Brzobohatý
Hrají: Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Anna Čtvrtníčková, Jiří Bartoška, Bolek Polívka, Vojtěch Dyk, Pavel Liška, Stanislav Majer, Marek Taclík, Marián Labuda st., Jiřina Bohdalová, Josef Abrhám, Aňa Geislerová, Veronika Žilková, Martin Huba, Petr Čtvrtníček, Gabriela Osvaldová, Klára Issová, Michal Horáček, Matěj Hádek, Lucie Bílá, Jaroslav Plesl, Alena Mihulová, Viktor Preiss, Roman Luknár, Jiří Pecha, Zdeněk Dušek, Matyáš Svoboda, Karel Smyczek, Charlotte Ella Gottová, Renata Rychlá, Lenka Barilíková, Karel Vávrovec, Jiří Fero Burda, František Polívka, Zdena Sajfertová, Juraj Timko, Viktor Antonio
Producenti: Šárka Cimbalová
Střih: Jan Matlach
Zvuk: Radim Hladík ml.
Kostýmy: Katarína Holá

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..