Akční Zabiják & bodyguard pokořil hororovou Annabelle 2

Nový film s Ryanem Reynoldsem a Samuelem L. Jacksonem vydělal za první víkend v amerických kinech přes 21 milionů dolarů.

Přesněji je to solidních 21,6 mil. dolarů a akční komedie Zabiják & bodyguard se dostala na první místo víkendových tržeb z amerických kin. Přesto, že hodnocení kritiků se na Rotten Tomatoes pohybuje pouze kolem 38 %, daleko lépe hodnocená (93 %) druhá novinka, Loganovi parťáci, startuje až na třetím místě s tržbou 8 milionů dolarů.

Mezi obě novinky se dostal po druhém víkendu promítání horor Annabelle 2: Zrození zla. Na druhé místo stačilo 15,5 milionů dolarů, což je pokles oproti minulému víkendu o 55 %. Z minulého druhého místa vyklízí pozice Dunkerk, jenž se po pátém víkendu dostává s tržbou 6,7 mil. dolarů na místo čtvrté. Celosvětově se blíží už k hranici 400 mil. dolarů a není pochyb, že se dotkne i hranici 500 mil. dolarů.

Další místa patří už samým trvalkám. Na pátém místě je to Velká oříšková loupež 2 s tržbou 5,1 mil. dolarů a vyklízí po druhém týdnu stupně vítězů. Stejné šesté místo si udržuje nechválený animák Emoji ve filmu s tržbou 4,3 mil. dolarů. S celosvětovou tržbou 125 milionů se snad producentům nebude chtít jít do druhého dílu…

Stejné místo jako minule si drží Spider-Man: Homecoming, který si připisuje dalších 4,2 mil. dolarů, což filmu pomohlo vydělat už celosvětově přes 724 mil. dolarů. Letní komedie Girls Trip na osmém místě vydělala 3,8 milionů, zatímco propadák v podobě Temné věže na místě devátém připisuje zanedbatelných 3,7 milionů dolarů. Podle všeho už v příštím týdnu nebude ani v TOP 10. Na desátém místě se z dvacátého dostává Wind RiverJeremy Rennerem v hlavní roli s tržbou 3 miliony dolarů.

Kompletní přehled víkendových tržeb z Ameriky hledejte tady.

Líbí se vám tento článek? Přidejte si Filmového guru na Facebooku a nenechte si ujít další novinky ze světa filmu.

Tagy:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..