CZ TRAILER: Star Wars: Síla se probouzí (Star Wars: Episode VII – The Force Awakens)

Všichni jsme se dočkali! 

Nejnovější trailer na sedmé Hvězdné války je tu a rozhodně přesvědčí každého filmového fanouška vesmírného dobrodružství i toho, který o Star Wars ještě nezavadil, o tom, že do kina rozhodně musí vyrazit!

star-wars-7-trailer-image-56

Ještě, než se do kin vrátí velkolepý příběh boje dobra proti zlu, tak si pro nás režisér J.J. Abrams připravil další řadu excelentního jedinečného traileru svého nového filmu Star Wars: Síla se probouzí. Připravte se na běhání mrázu po zádech a pusťte se směle do přehrání.

Trailer s českým dabingem

Trailer s českými titulky

V nejnovějším traileru je hned několik povedených scén, přesto v nich chybí Luke Skywalker (Mark Hamill). Záměr? Nebo tajné režisérovo eso v rukávu?

V tomhle novém traileru mě ještě nejvíc upoutala princezna (královna) Leia (Carrie Fisher) s novým účesem…  a srdcervoucí hudba Johna Williamse. Taky začínám přemýšlet, kdo přesně je dívka jménem Rey (Daisy Ridley).

No, už se sakra těším. A ještě před návštěvou kina si dám každý díl hezky popořádku, ať si osvěžím jednu z nejlepších filmových ság všech dob.

star-wars-7-trailer-image

Česká premiéra je naplánována již na 17. prosince 2015. Vstupenky na jednotlivé projekce jsou již v předprodeji v Cinema City, Cinestaru i v Premiere Cinemas. Já už lístky mám!

Tento týden byl představen i oficiální plakát.

star-wars-full-poster

3 komentáře

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.